23 kwietnia, w ramach programu „Szkoła Promująca Zdrowie”, naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia. Goście wygłosili prelekcję pt. „Dbam o siebie”, podczas której poruszyli ważne zagadnienia związane z profilaktyką zdrowotną, zdrowym stylem życia oraz codziennymi nawykami wpływającymi na nasze samopoczucie.










