Szkołę reprezentowały dwie drużyny:
Młodsza w składzie: Julia Paluch, Oliwia Pióro, Maciej Pakuła i Maksym Lajter
Starsza w składzie:
Mikołaj Jamrożek, Aleksander Bukłat, Jacek Kaleta.
Gratulujemy!!!
Szkołę reprezentowały dwie drużyny:
Młodsza w składzie: Julia Paluch, Oliwia Pióro, Maciej Pakuła i Maksym Lajter
Starsza w składzie:
Mikołaj Jamrożek, Aleksander Bukłat, Jacek Kaleta.
Gratulujemy!!!