Dnia 16 października uczniowie klas 4–8 wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "RKO – bijemy rekord z WOŚP". Razem z tysiącami szkół w całej Polsce uczyliśmy się, jak ratować życie i jak ważna jest pierwsza pomoc. Było dużo emocji, pozytywnej energii i świetnej współpracy!
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie – razem tworzymy coś naprawdę wyjątkowego!

























