W ramach projektu "W przedszkolu w Krajnie jest fajnie" przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Krajnie wybrały się na wyjątkową wycieczkę do alpak. Przedszkolaki miały okazję poznać te sympatyczne zwierzęta, karmić je oraz pogłaskać ich miękką wełnę. Wyjazd dostarczył wszystkim wielu radości i niezapomnianych wrażeń. To był dzień pełen uśmiechu, zabawy i kontaktu z naturą.






